logo

ZESPÓŁ BOOMCYK

Zespół wykonujący muzykę taneczną utrzymaną w nurcie disco polo i dance. Zadebiutował w 2015 roku singlem „Dziewczyno z Konsumu”, który jest rytmiczną opowieścią o pewnej znajomości. Dzięki niemu grupa szybko zyskała swoich fanów gatunku disco polo i dance. Boomcyk ma również na swoim koncie inne utwory takie jak „Dobry Balet”, „Jeden taki dzień” czy „Prywatka u Janusza”. Niejednokrotnie teledyski Boomcyka były emitowane w telewizjach muzycznych.
Każdy koncert to energetyczna zabawa dla publiczności dodatkowo podkręcana przez tancerki grupy Exotic Girls oraz żywą perkusję.
Skład Zespołu Boomcyk to: wokalista i lider - Kamil „Boomcyk” Kokot, perkusista - Piotr oraz tancerki grupy Exotic Girls.

BOOMCYK

lider, wokalista

Właściwie nazywa się Kamil Kokot, ale prosi o używanie pseudonimu artystycznego. Na codzień jego pasją jest wypoczywanie nad strumykiem, gotowanie i pedantyczne układanie ubrań w szafie. Jednak największą radość sprawia mu śpiewanie i wygibasy, czyli to co prezentuje na scenie podczas koncertu. Od zawsze mówi, że śpiewanie wyssał z mlekiem Matki, co ona też potwierdza. Zagorzały fan twórczości Muńka Staszczyka, Poparzonych Kawą Trzy, Zenka Martyniuka oraz kapel góralskich i ludowych. W Zespole Boomcyk tworzy teksty, muzykę oraz jest odpowiedzialny za organizację zdrowej wody do spożycia po każdym koncercie.

PIOTR

perkusista, król humoru i trafnej pointy

Można go spotkać w tramwaju i pociągu jadąc do pracy lub w internetach podczas meczu w Counter Strike'a. Codziennie dba o to, by kierowcy ciężarówek nie mieli wolnego i kieruje ich z ładunkiem na różne trasy. Jeszcze lepiej kieruje pałkami w instrumenty perkusyjne i tworzy dźwięki, które podkręcają energię na koncertach. Zdecydowanie ma najlepsze poczucie humoru i lubi rzucić jakimś sucharkiem na próbie czy przed koncertem. Z zamiłowania gra we wspomnianego wcześniej CS'a i jest weterynarzem kota swojej żony. W busie zawsze ma miejsce w centrum i przy oknie, bo lubi obserwować świat i z niego tworzyć żarty.

koncerty współtworzą z nami tancerki grupy

EXOTIC GIRLS

Jak piszą o sobie na facebooku: "Profesjonalne show taneczne w wykonaniu zawodowych tancerek!". Przesympatyczne i piękne dziewczyny, które są odpowiedzialne za odwrócenie uwagi od Zespołu. Swoim tańcem ubarwiają koncerty Boomcyka dodając niesamowitej dynamiki na scenie. Same kreują stroje, choreografie i nieplanowane rzeczy na scenie. Gotowe wystąpić w każdych warunkach, bo nawet w deszcz czy zimę są w stanie rozgrzać publikę do granic możliwości. Specjalizują się w gatunkach Dancehall, Twerk, Disco, Modern, Hip-Hop.

X