logo

ZESPÓŁ BOOMCYK

Formacja wykonująca muzykę taneczną utrzymaną w nurcie disco polo i dance.
Powstała w 2015 roku debiutując singlem „Dziewczyno z Konsumu”. Dzięki niemu grupa szybko zyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance. Boomcyk ma również na swoim koncie inne znane utwory takie jak „Dobry Balet”, „Jeden taki dzień” czy „Daj mi swe usta”. Utwory są chętnie grane przez DJ-ów i coverbandy na różnego rodzaju imprezach. Niejednokrotnie teledyski Boomcyka były emitowa- ne w telewizjach muzycznych. Zespół na swoim koncie posiada 8 autorskich utworów i 4 teledyski.

Boomcyk był uczestnikiem programu „Disco Star”. Głos wokalisty został doceniony przez Marcina Milera z zespołu Boys.

Skład Formacji Boomcyk to: wokalista i lider - Kamil „Boomcyk” Kokot, dj i showman - Matt Dee, perkusista - Piotr oraz dwie tancerki z grupy Exotic Girls.

BOOMCYK

lider, wokalista

Właściwie nazywa się Kamil Kokot, ale prosi o używanie pseudonimu artystycznego. Na codzień jego pasją jest wypoczywanie nad strumykiem, gotowanie i pedantyczne układanie ubrań w szafie. Jednak największą radość sprawia mu śpiewanie i wygibasy na scenie, czyli to co prezentuje na scenie podczas koncertu. Od zawsze mówi, że śpiewanie wyssał z mlekiem Matki, co ona też potwierdza. Zagorzały fan twórczości Muńka Staszczyka, Poparzonych Kawą Trzy, Zenka Martyniuka oraz kapel góralskich i ludowych. W Zespole Boomcyk tworzy teksty, muzykę oraz jest odpowiedzialny za organizację zdrowej wody do spożycia po każdym koncercie.

MATT DEE

dj, gadacz/showman

Mateusz ma podobną historię do Boomcyka. Korzenie jego kariery w branży muzycznej sięgają ojca, który w czasach muzyki Euro Dance grywał imprezy jako wodzirej i był prezenterem muzycznym w radio. Z muzyką pracuje od 2009 roku zarówno podczas imprez jak i w studyjnym zaciszu. Znany pod pseudonimem Matt Dee grał imprezy niemalże w każdym miejscu naszego regionu, a jego głos jest już rozpoznawalny na dyskotekach. Hobbystycznie lubi naprawiać motocykle i nimi podróżować. W trasie na koncert zawsze skupiony na koncercie próbuje ogarnąć muzyczny chaos panujący w busie.

PIOTR

perkusista, starszy druh

Można go spotkać w tramwaju i pociągu jadąc do pracy lub w internetach podczas meczu w Counter Strike'a. Codziennie dba o to, by kierowcy ciężarówek nie mieli wolnego i kieruje ich z ładunkiem na różne trasy. Jeszcze lepiej kieruje pałkami w instrumenty perkusyjne i tworzy dźwięki, które podkręcają energię na koncertach. Zdecydowanie ma najlepsze poczucie humoru i lubi rzucić jakimś sucharkiem na próbie czy przed koncertem. Z zamiłowania gra we wspomnianego wcześniej CS'a i jest weterynarzem kota swojej żony. W busie zawsze ma miejsce w centrum i przy oknie, bo lubi obserwować świat i z niego tworzyć żarty.

koncerty współtworzą z nami tancerki grupy

EXOTIC GIRLS

Jak piszą o sobie na facebooku: "Profesjonalne show taneczne w wykonaniu zawodowych tancerek!". Przesympatyczne i piękne dziewczyny, które są odpowiedzialne za odwrócenie uwagi od Zespołu. Swoim tańcem ubarwiają koncerty Boomcyka dodając niesamowitej dynamiki na scenie. Same kreują stroje, choreografie i nieplanowane rzeczy na scenie. Gotowe wystąpić w każdych warunkach, bo nawet w deszcz czy zimę są w stanie rozgrzać publikę do granic możliwości. Specjalizują się w gatunkach Dancehall, Twerk, Disco, Modern, Hip-Hop.

X